Wybieramy pośrednika do sprowadzania AGD z Chin

Jeszcze do niedawna import z Chin był możliwy tylko dla wybranych osób. Rozpoczęcie importu wiązało się z wielokrotnymi wyjazdami za granicę, jednak tę erę możemy uznać za zamknięta. Ponieważ o to zmieniamy rzeczywistość, czyli import z Chin za pomocą pośrednika. Jak wybrać pośrednika do importu z Chin?

import z Chin

źródło: pixabay.com

Jak wybrać pośrednika do importu z Chin?

Wraz z coraz większym popytem na import z Chin powstaje wiele nowych firm zajmujących się pośrednictwem, płynie z tego wiele plusów dla nowych importerów. Wybór między pośrednikami jest ogromny, dzięki czemu importer może znaleźć odpowiedniego pośrednika dla siebie. Wybierając pośrednika, musimy zwrócić uwagę na jego doświadczenie. Jeżeli od niedawna zajmuje się importem z Chin, lepiej nie ryzykować i znaleźć doświadczonego pośrednika. Jeżeli zależy nam na pośredniku, z którym import z Chin przebiegnie po naszej myśli, musimy znaleźć takiego z długim stażem. Szczególnie w tej branży doświadczenie jest bardzo ważne. Chiński rynek jest jednym z najtrudniejszych, jeżeli chodzi o handel. Chińczycy są narodem bardzo specyficznym, przez co tylko ktoś, kto zna ich kulturę na wylot, może dobić konkretnego targu.

Pośrednik, który bierze na siebie odpowiedzialność za import, ma za zadanie znaleźć odpowiedniego producenta i sprawdzić jakość towarów przez niego oferowanych. Jeżeli myślisz, że jedna wizyta u producenta, czy też w fabryce wystarczy, aby dokładnie poznać oferowane towary, to się mylisz. Jest to najważniejsza rzecz, jeżeli chodzi o import, dlatego też trzeba się temu bliżej przyjrzeć, dzięki pośrednikowi ta odpowiedzialność spada z twoich barków. Kolejnymi rzeczami, jakie nie będą na twoje głowie, jest znalezienie odpowiedniego transportu, sprawdzenie, czy towar ma wszystkie niezbędne certyfikaty i oczywiście dopilnowanie procesu załadunku.

import z Chin

źródło: accbiznes-chiny.com/pl

Jednym z pośredników zajmujących się od dłuższego czasu importem z Chin jest accbiznes-chiny.com/pl jeżeli zależy ci na powodzeniu transakcji, zapoznaj się z ofertą tego pośrednika. Firma to połączenie chińskiej i polskiej krwi, dzięki temu wiesz, że twój import będzie udany.

One Response

  1. Emil 12 lutego 2017

Zostaw Komentarz