Serwis Technikan.pl, czyli gdzie warto naprawić zmywarkę w Warszawie?

Serwis Technikan zajmuje się naprawą dużego sprzętu AGD, takiego jak pralki, czy zmywarki. Dowiedz się więcej o serwisie i dlaczego to właśnie on powinien zająć się naprawą twojego AGD.

naprawa pralek warszawa

źródło: Technikan.pl

Technikan.pl to serwis, który zajmuje się naprawą zmywarek na terenie wielu miast m.in. Warszawy. Firma działa od 2010 roku, naprawia duże AGD. Sprzęty naprawiane są w domu u klienta, wystarczy, że zgłosimy naszą usterkę telefonicznie bądź online, a serwis zajmie się naprawą naszego sprzętu. Warto wiedzieć, że serwis nie zajmuje się naprawą małego AGD oraz że diagnoza sprzętu jest w cenie naprawy. Żaden serwis nie jest w stanie określić, co stało się z naszym sprzętem przez telefon, dlatego też pamiętajmy, że sama diagnoza także będzie przeprowadzana, w naszym domu, a nie przez telefon. Serwis naprawia sprzęty zarówno osób prywatnych, jak i firm, na wykonaną naprawę otrzymujemy gwarancje, mechanicy serwisu mają doświadczenie w zakresie świadczonych usług, dlatego też to właśnie ten serwis powinieneś wybrać.

Serwis zajmuje się naprawą marek takich jak Bosch, Beko, czy Polar, pełen spis producentów oraz dokładniejsze informacje o serwisie znajdziesz na stronie: Technikan.pl

 

Komentarzy

  1. Hubcio 7 grudnia 2017
  2. Bruno_Bruncio 13 grudnia 2017

Zostaw Komentarz