Jeszcze szybsze zmywanie w zmywarce

Już od kilku lat zmywarki są nieodłącznym elementem kuchni, bez niego trudno jest wyobrazić sobie wygodne funkcjonowanie w domu. Zmywarka pozwala zaoszczędzić czas oraz wodę. Jak się okazuje zmywanie w zmywarce może być jeszcze szybsze.

Odpowiednia technologia

Przede wszystkim warto zwracać uwagę na funkcje oraz udogodnienia, które oferowane są w sprzętach AGD. Z nową propozycją dla swoich klientów wyszedł Indesit, nowa linia wąskich zmywarek (45 cm), zostały one dodatkowo wyposażone w funkcje Push&Go. Polega ona na tym, że po włączeniu urządzenia wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk, tak by rozpocząć standardowy cykl zmywania. Przycisk charakteryzuje się niebieskim kolorem, dzięki czemu nawet bardzo się śpiesząc będziemy w stanie szybko włączyć cykl. Nie musimy nawet wybierać wielu skomplikowanych ustawień, ponieważ funkcja została zaprogramowana tak by bez problemu wyczyścić naczynia, które zabrudziły się w codziennym użytkowania. Funkcja pozwala także na doskonałe rezultaty zmywania oraz suszenia naczyń jedynie w 85 minut. Cykl działa na tyle efektywnie, że wcześniejsze opłukiwanie naczyń nie jest konieczne.

zmywarka

źródło: pixabay.com

Ponadto nowa linia zmywarek Indesit zapewnia sterylne oraz higieniczne czyszczenie zabrudzonych naczyń. Dedykowany cykl Extra Hygiene wraz z akcesoriami BabyZoo w 100% pozbawionymi BPA. Po za szybkim uruchamianiem zmywarki zostały zaprojektowane tak byśmy bez problemu mogli zmywać naczynia o różnych wymiarach. Natomiast dzięki cyklowi eXtra Size bez problemu możemy zmyć większe naczynia jak garnki w ciągu jednej godziny. Zmywarka może pomieścić nawet bardzo wysokie naczynia (do 53 cm wysokości).

Zmywarka wyposażona jest także w inne podstawowe funkcje jak możliwość włączenia połowy załadunku, cyfrowy wyświetlacz, czy możliwość wybrania najbardziej optymalnych parametrów zmywania.

Zostaw Komentarz