Jak bezpiecznie importować AGD z Chin?

Bezpieczny import towarów z Chin jest możliwy! Każdy przedsiębiorca, kupując towar od polskich producentów, często kupuje towar z Chin w wiele wyższej cenie, niż mógłby kupić go od chińskich producentów. Jak bezpiecznie importować towar z Chin?

import towaru z Chin

źródło: diytrade.com

Jak bezpiecznie importować towar z Chin?

Wszyscy ci, którzy chcą teraz powiedzieć, że powinniśmy wspierać polski rynek i nie zamierzają importować i sprzedawać chińskich towarów, to oczywiście mają racje, jednak nie każdy producent posiada polski towar. Dlaczego by więc nie importować towaru z Chin tak jak robi to większość polskich firm? który wyprodukowany jest w Polsce z polskich produktów.

Jednak do rzeczy, chcąc importować towar z Chin bezpiecznie i tanio przede wszystkim musisz znaleźć odpowiedniego producenta, co nie należy to do łatwych. Znalezienie producenta, który jest godny zaufania, a jego towar nie jest drogi graniczy z cudem, szczególnie kiedy nie mamy żadnych znajomości. W Chinach liczą się przede wszystkim przyjaźnie biznesowe. Każdy producent, zanim zacznie współpracować z kimkolwiek, musi go dobrze poznać. Kiedy już na tym etapie spotkamy się z problemami, lepiej dla nas zapoznać się z ofertami pośredników.

źródło: pixabay.com

Jeżeli udało nam się znaleźć producenta, czas na towar, jaki sprzedaje. Większość producentów oferuje próbki towaru, oczywiście powinniśmy z tego skorzystać, i poprosić o dołączenie instrukcji w języku angielskim, dzięki czemu w łatwy sposób będziemy mogli ją przetłumaczyć na język polski. Kiedy sprowadzamy towar z Chin, nie możemy kierować się jedynie próbkami, powinniśmy dokładnie sprawdzić fabrykę, w jakiej produkowany jest towar oraz to z czego towary są wytwarzany.

Dlaczego warto importować towar z Chin?

Kiedy przyjrzymy się bliżej rzeczą w naszych domach okaże się, że większość z nich została wyprodukowana w Chinach. Wielu dystrybutorów w Polsce decyduje się na import z Chin ze względu na cenę i na to, że niejednokrotnie towary, produkowany są w Chinach dużo szybciej niż u nas, dzięki czemu mogą wejść z czymś nowym na rynek.

Zostaw Komentarz